Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Vítejte na stránkách Krogner Masáže Salóny. Tento dokument, označovaný jako Obchodní podmínky, definuje a upravuje vztahy mezi poskytovatelem služeb, Krogner Masáže Salóny, a jeho klienty a návštěvníky webových stránek. Je zásadní, aby si každý uživatel služeb našich masážních salonů přečetl následující podmínky a řídil se jimi. V rámci těchto obchodních podmínek jsou uvedena práva a povinnosti jak poskytovatele služeb, tak klientů. Součástí těchto podmínek jsou také informace týkající se ochrany osobních údajů, reklamačního řádu a způsobu řešení případných sporů. Důrazně doporučujeme, aby si klienti tyto podmínky důkladně přečetli a v případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se na nás obrátili prostřednictvím poskytnutých kontaktních údajů.

Služby a ceník

Krogner Masáže Salóny poskytuje širokou škálu masážních služeb, které jsou detailně popsány na našich webových stránkách. Ceny za jednotlivé masáže a služby jsou uvedeny v ceníku a jsou k dispozici pro všechny návštěvníky webu. Zákazníci by měli být si vědomi, že ceny mohou být aktualizovány v souladu s měnícími se podmínkami trhu a náklady na poskytované služby. Jakékoliv změny ceníku budou uveřejněny na webových stránkách s přiměřeným předstihem. Důležité je, aby klienti před rezervací služby pečlivě zkontrolovali aktuální cenu a podmínky poskytování služeb. Všechny služby jsou poskytovány profesionálními maséry, kteří mají odpovídající kvalifikaci a praxi v oboru.

Rezervace a storno podmínky

Pro rezervaci masáže je potřeba vyplnit rezervační formulář na našich webových stránkách nebo kontaktovat salón telefonicky. Naši klienti mají možnost rezervace zrušit nebo přesunout bez dodatečných poplatků, pokud tak učiní v souladu se storno podmínkami uváděnými na našem webu. Podrobnosti o tom, jak daleko předem je třeba rezervaci zrušit nebo přesunout, jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách. Ignorování těchto storno podmínek může vést k účtování storno poplatků v souladu s ceníkem.

Ochrana osobních údajů

Krogner Masáže Salóny považuje ochranu osobních údajů svých klientů za jednu ze svých hlavních priorit. Všichni návštěvníci našeho webu mohou být ujištěni, že jejich osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie. Veškeré informace týkající se sběru, ukládání a zpracovávání osobních údajů jsou obsaženy v sekci ochrany osobních údajů a jsou přístupné pro všechny návštěvníky. Zavazujeme se, že nebudeme sdílet osobní údaje třetích stran bez výslovného souhlasu dotčených osob.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy, stížnosti nebo návrhy se mohou klienti obrátit na majitelku firmy Iveta Štrbová, která je dostupná pro rychlé a efektivní řešení vašich požadavků. Naši zákazníci nás mohou kontaktovat prostřednictvím emailu na adrese [email protected] nebo přímo na adresu masážního salónu: Náměstí 5. května 423/24, 500 02 Hradec Králové, Česká republika.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.