Překvapivé výhody anticelulitidní masáže

Překvapivé výhody anticelulitidní masáže

Jak funguje anticelulitidní masáž

Možná se ptáte, co to vlastně je ta anticelulitidní masáž. Je to hluboká forma masáže, která cílí přímo na tukové a pojivové tkáně, kde se celulitida typicky tvoří. Ale to, co je na ní tak fascinující, a to mě tak fascinuje, jsou její překvapivě pozitivní vedlejší účinky. Ne, tím nemyslím, že se budete cítit jako nový člověk. Myslím tím, že vaše tělo bude jako nové - zdravější, silnější a vitalitou pulzující.

Jako malý jsem měl fascinaci masážemi. Miloval jsem ten přínos k relaxaci a uvolnění a časem jsem zjistil, že masáže mohou být mnohem více než jen způsob, jak se zbavit stresu a napětí. Když jsem se poprvé dozvěděl o anticelulitidní masáži, byl jsem zvědavý. Ale teprve když jsem viděl její účinky na Alenu, opravdu jsem jí začal rozumět.

Anticelulitidní masáž a detoxikace

První věcí, kterou bych chtěl zdůraznit, je účinek anticelulitidní masáže na detoxikaci těla. Ale nebojte se, nebudu vás otravovat chemickými pojmy a složitými procesy. Mějme to jednoduché. Při anticelulitidní masáži dochází k hlubokému promíchání tkání pod kůží. Tím se uvolňují toxiny a nečistoty, které se v těchto tkáních nashromáždily. Ty pak mohou být snadno vyloučeny z těla. To je jako vzít své tělo na generální úklid. A věřte mi, ten pocit, když víte, že jste se zbavili všech těch nepříjemných věcí, je fantastický.

A co je na tom ještě lepší, Alena mi po masáži obvykle řekne, že se cítí lépe, má více energie a všeobecně se cítí více svěží. S tímto druhem wellness je snadné si zvyknout. A kdo by nechtěl mít pocit, že se zbavil těla nepřítel číslo jedna - toxinů?

Zlepšení krevního oběhu

Druhou výhodou, kterou bych rád zmínil, je zlepšení krevního oběhu. Víte, je to jako když máte auto, které není dostatečně vybrzděné. Ne, vážně. Krev je jako motorový olej v našem těle. Musí se plynule pohybovat a dosahovat všech částí našeho těla, aby mohlo správně fungovat. Ale někdy, zejména při stresu, nesprávné stravě nebo nedostatku pohybu, může náš "olej" zhoustnout a obtížněji proudit.

A od toho je tu anticelulitidní masáž. Laskavě, ale důkladně "vybrzdí" naše "auto", takže naše "olej" může zase volně proudit. A když naše "olej" proudí, naše tělo funguje lépe. Výsledkem je lepší přísun živin a kyslíku do všech částí těla a zlepšení celkového zdraví a pohody.

Samoléčba a regenerace

A konečně, ale rozhodně ne poslední, důležité výhody anticelulitidní masáže je podpora samoléčby a regenerace. To je pro mě fascinující. Anticelulitidní masáž není jen o boji proti celulitidě. Je to také o podpoře těla ve své schopnosti sama sebe léčit.

Někdy máme tendenci podceňovat, jak je naše tělo úžasné. Má schopnost opravovat, regenerovat a obnovovat se, pokud mu to umožníme. A právě to je účinek anticelulitidní masáže - poskytuje prostor a podporu pro tuto přirozenou schopnost těla.

Když Alena má anticelulitidní masáž, říkává, že je to jako resetování jejího těla. Dal mi za pravdu. Není to jen o tom, jak se cítíme po masáži. Je to o tom, jaký je to pocit za několik dní, kdy naše tělo má čas zpracovat a využít všechny tyto výhody. A věřte mi, je to něco, co si nechcete nechat ujít.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.