Žádný obyčejný Nuru: Můj kluzký a smyklavý zážitek v pražském Candyshopu

Žádný obyčejný Nuru: Můj kluzký a smyklavý zážitek v pražském Candyshopu

První setkání s Candyshopem

Dokážete si představit jaké to je, být namazán speciálním gelem a pak sklouznout po těle krásné masérky? Ano, hovořím o Nuru masáži, intimním zážitku, který má své kořeny v Japonsku. Já měl to štěstí, že jsem měl možnost si toto neobvyklé dobrodružství vyzkoušet, a to právě v pražském erotic salonu Candyshop.

Jak jsem objevil Candyshop

Praha je město plné překvapení. A jedno z nich je právě Candyshop. Vždyť kdo by předpokládal, že v srdci Prahy na adrese Maiselova 76/12 najdete erotický masážní salón, kde vás budou hýčkat krásné masérky? Nebyť jedné zvláštní noci, kdy jsem se nemohl vyspat a bloudil jsem po internetu, možná bych na tento klenot nikdy nenarazil.

Příjemná atmosféra už od prvního kontaktu

Když jsem volal do salónu, ocenil jsem velmi přátelský a diskrétní přístup. Cítil jsem se uvolněně již před tím, než jsem překročil prah salónu. Ale nic nemohlo předčit pocit, když jsem do Candyshopu skutečně vkročil. Uvítala mě příjemná atmosféra a usměvavá recepční, která mě ujistila, že jsem na správném místě.

Výběr masérky - záležitost srdce

Na stránce s masérkami jsem si mohl předcházející večer prohlédnout nabídku krásných žen, které v salonu pracují. To byla skutečně těžká volba. Každá z nich byla úchvatná a atraktivní. Avšak nakonec jsem svojí volbou byl více než spokojen.

Co je to vlastně Nuru masáž?

Poté, co jsem se jako malý kluk zúčastnil klouzačky po plachtě pokryté mýdlovou vodou, jsem si říkal, že už nikdy nic takového nemůže překonat tu radost ze sklouzávání. Ale pak přišla Nuru masáž. Je to technika, která pochází z Japonska a je založená na vzájemném kontaktu těl. Speciální gel, který se na těla aplikuje, umožňuje ono sklouznutí, za kterým jsem přišel. Ale to není vše. Tato masáž je také velmi intimní a erotická.

Můj zážitek z Nuru masáže

Nemohu být konkrétnější, protože výsledek každé Nuru masáže je zcela individuální a záleží na tom, jak se člověk otevře celému zážitku. Ale jedno mohu říci s jistotou - byl to jedinečný zážitek, který jsem předtím nikdy nezažil. A já jsem při tom nebyl sám - byl to sdílený zážitek, který mi umožnila masérka.

Večeře se Petrou po návratu

Po návratu z Prahy jsem myšlenkami ještě stále zůstal v Candyshopu. Představoval jsem si, jaké to musí být pro Petru, kdybych jí něco takového představil. Věděl jsem, že by to byl zážitek, který by pro nás oba byl obohacující.

Jak na to, abyste si užili svoji Nuru masáž?

Z vlastní zkušenosti vím, že nejdůležitější je otevřít se celému zážitku. Může to být trochu neobvyklé, ale o to více to stojí za to. Čím více se na masáž soustředíte, tím více si jí užijete.

Návrat do Candyshopu

Mohu vás ujistit, že to nebylo moje poslední návštěva v Candyshopu. Už teď se těším na další dobrodružství, které mě v tomto úžasném salónu čeká. Rád bych vyzkoušel i jiné typy masáží, které Candyshop nabízí. Díky tomu, jak se tam cítím vítán a pohodlně, to pro mě není jen o erotice, ale také o odpočinku a relaxaci.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.