Breussova masáž: Nový způsob, jak se zbavit stresu

Breussova masáž: Nový způsob, jak se zbavit stresu

Co je to Breussova masáž?

Och! Ale to je otázka! Možná si říkáte, co je to vlastně ta Breussova masáž, o které se náhodou pokouší psát nějaký bloger. Jsem ten bloger a pokusím se vám to tady vysvětlit. Breussova masáž je technika masáže, která se zacílí na oblasti těla náchylné k stresu. Je pojmenována po Rudolfu Breussovi, který ji vynalezl. Masáže obecně představují úžasný způsob, jak se zbavit stresu, ale Breussova masáž jde ještě dál. Tato technika nám pomáhá propojit tělo a mysl a pokouší se přinést hluboké uvolnění a pohodu.

Díky pokročilým technikám, jako je mírné natlačení a tření některých konkrétních bodů na těle, přinese Breussova masáž okamžitou úlevu. Je to jako magie. Ale ne žádné hokus pokus, je to provedeno s respektem k lidskému tělu a s důvěrou v léčivou moc doteku. A podle mého názoru je průkazně účinné. Mě pomohla tato masáž seskočit z točny nazvané stres.

Jak funguje Breussova masáž?

Ale chopte se! Teď se dostaneme k tomu, jak ta Breussova masáž skutečně funguje. Jak jsem už naznačil, největší silou této techniky je propojení těla a ducha. Je to trošku jako tanec mezi masérem a pacientem, kde se každý dotek stává součástí harmonické melodie. Maseur pracuje na energetických liniích těla, známých jako meridiány, a pomocí tlaku na specifické body těla uvolňuje energii a napětí.

Zajímavé na tom, jak Breussova masáž funguje, je to, že ačkoli se zaměřuje na stresové body na těle, skutečné působení probíhá hluboko uvnitř nás, na úrovni naší psychiky. Představte si to tak, že vaší psychice se udělá dobře, když se jí uvolní ten stres, co drží ve svém tělesném obalu.

Výhody Breussovy masáže

Pojďme se podívat na některé z výhod Breussovy masáže. A je jich skvělých zatraceně moc! Nejzřetelnější výhodou je, že skutečně funguje. Pokud jste pod stresem (a kdo z nás není?), pak vězte, že Breussova masáž vám pomůže nalézt mír a klid.

Výhodou Breussovy masáže je také to, že je neuvěřitelně chlazení. Po masáži se cítíte jako nový člověk. Jakoby vás někdo resetoval a vrátil zpátky do výchozího stavu, kdy jste byli řádně nabiti energií a připraveni se postavit světu.

Začátek Breussovy masáže

Možná se ptáte, jak začít? Není to vůbec složité. Ale je důležité si vybrat kvalifikovaného maséra, který rozumí principům a technikám Breussovy masáže. Pro začátek si rezervujte termín a pak se prostě uvolněte a nechte profesionála, aby prováděl svou práci.

Nacházíte se na lehátku, zavřete oči a necháte maséra, aby pracoval na vašem těle. Zpočátku možná cítíte trochu nepohodlí, ale jakmile se do toho dostanete, začnete oceňovat pravou radost z této masáže.

Účinky Breussovy masáže

Breussova masáž má řadu účinků, které se projevují po několika sezeních. Nedělejte si ale starosti, pokud si nevšimnete velké změny hned po první masáži. Jak jsem už říkal, Breussova masáž tě i duši hodně osvěží.

Účinky jsou různé a zahrnují například hluboké uvolnění, lepší kvalitu spánku, zlepšení nálady a dokonce i zvýšení energie. Ale nejdůležitějším je, že vás odpojí od stresu a napětí.

Závěr

A to je ono, milí přátelé, to je Breussova masáž. Ať už jste skeptický nebo nadšený, určitě vám doporučuji vyzkoušet. Třeba vás to dostane z každodenního shonu nebo vám pomůže zvládnout některé těžké chvíle. Já dám teď ruce pryč od klávesnice a budu si užívat klidu, který mi přinesla moje poslední seance Breussovy masáže.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.